fbpx

WHAT WE DO?

SILOVÝ A KONDIČNÍ PROGRAM PRO ZDRAVÍ
A DLOUHOVĚKOST

CrossFit využívá neustále se měnící funkční pohyby ve vysoké intenzitě. Jinými slovy - běháme, skáčeme, taháme a tlačíme váhy, visíme na hrazdě nebo stojíme hlavou dolů - hýbeme se způsobem, pro který bylo naše tělo stvořené.

CrossFit je však víc než jen fitness program. Je to životní styl, v kterém zdravé stravování, fyzická výkonnost a psychická pohoda jdou ruku v ruce.

SKUPINOVÉ
WORKOUTY

Základem našeho cvičení jsou skupinové tréninky, které jsou každý den jiné a upravené tak, aby pomohly každému atletovi dosáhnout svého cíle.

Workouty kombinují prvky kardia, gymnastiky a silového tréninku. Cvičíme všichni společně bez ohledu na úroveň zkušeností, protože věříme, že naše potřeby se neliší druhem pohybu, ale stupněm intenzity tréninku a tu si každý určuje sám s pomocí našich trenérů. Cvičení v skupině navíc dokáže motivovat na 200 %! 

crossfitsouth-0582
100790533_3179334432130312_4435156123758100480_n

KOMUNITA

CrossFit vznikl v 90. letech v Santa Cruz v Kalifornii. Původně sloužil jako silový a kondiční program pro policejní složky, armádu a hasiče. Tento způsob cvičení přinášel tak skvělé výsledky, že přerostl až do fitness revoluce. Nyní je po celém světe více než 15.000 licencovaných tělocvičen a my jsme jednou z nich

CrossFit je pro každého, kdo chce z tréninku odcházet s dobrou náladou a nabitý energií. 

ŽIVOTNÍ STYL

Jsme přátelský kolektiv stejně naladěných lidí jdoucích za stejným cílem - zdravým životním stylem a dlouhověkostí.
Stačí jen udělat první krok, zbytek už půjde sám.

Poradíme ti s motivací, výživou i regenerací. Tvé okolí nejen, že na Tobě pozná fyzickou změnu a psychickou pohodu, ale bude také zvědavé jaké je tvé tajemství úspěchu. 

crossfitsouth-0066

CHCEŠ ZJISTIT VÍCE?

Podívej se na naši nabídku cvičebních plánů a vyber si ten, který ti bude nejvíce vyhovovat.

Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class Free Intro Class