Poznej naše trenéry!

Zuzana Kučerová

CrossFit Level 2 Trainer
CrossFit Kids Trainer
Trenér vzpírání Českého svazu vzpírání
Instruktor Fitness

Potkala jsem tu nejlepší komunitu lidí, kteří se navzájem podporují v posilovně i mimo ni. Miluju pomáhat lidem, aby si prostřednictvím CrossFitu našli své lepší já.

Moje CrossFit cesta začala na počátku roku 2013, kdy jsem hledala nový sportovní program. Jako teenager jsem byla zvyklá na tréninky tance 3 hodiny každý den a trávení víkendů turistikou a cyklistikou s rodiči. Když jsem začala studovat na univerzitě a chodit do práce, sport šel stranou. Jednoho dne jsem se ve snaze o znovu nalezení své „formy“ ocitla v CrossFit gymu. Během prvních lekcí jsem si myslela, že zemřu hned po ROZCVIČCE!

Od té doby se v mém životě změnilo mnoho věcí. Moje profesní dráha se otočila o 180 stupňů z marketingové specialistky na trenérku CrossFitu a majitelku gymu. Neustále se vzdělávám a sleduji nové trendy v oboru. Jsem držitelkou certifikátů CrossFit Level 1, Level 2 a CrossFit Kids. Vlastním českou licenci trenéra fitness a trenéra vzpírání a zúčastnila jsem se různých domácích i mezinárodních seminářů a projektů.

Proč dělám a trénuji CrossFit? Protože mi to dává mnohem víc než fitness. Potkala jsem tu nejlepší komunitu lidí, kteří se navzájem podporují v posilovně i mimo ni. Miluji pomáhat lidem, aby si prostřednictvím CrossFitu našli své lepší já, aby hlouběji pochopili své tělo a fitness a cítili se silnější a zdravější den za dnem.

crossfitsouth-0082
crossfitsouth-0089

Adam Dobeš

CrossFit Level 1 Trainer
Bc. Tělesná výchova a sport

Na práci trenéra mě nejvíce baví posouvat individuální hranice našich klientů a motivovat je k dlouhodobému tréninku.

S CrossFitem jsem se poprvé setkal v roce 2013 v Liberci. Hledal jsem nový způsob tréninku a CrossFit mě ihned zaujal - především různorodostí cvičení a komplexností přípravy. V průběhu několika let jsem se zúčastnil řady CrossFitových a vzpěračských závodů. Po studiu na Karlově Univerzitě v Praze (Fakulta tělesné výchovy a sportu) jsem hledal způsob, jak se zdokonalit v technice vzpírání a začal se více zajímat o techniku cviků olympijského dvojboje a základních cviků.

Mezi mé největší vzpěračské úspěchy patří 2. místo na MČR do 23 let z roku 2015. Kromě zkušeností v rámci studia na FTVS jsem dále získal certifikát CrossFit Level 1 a v současné době působím jako trenér. Na práci trenéra mě nejvíce baví posouvat individuální hranice našich klientů a motivovat je k dlouhodobému tréninku. Všechny dosavadní zkušenosti mi pomohly stát se součástí České bobové reprezentace, ve které působím i v současné době.

Lucia Poláková

CrossFit Level 1 Trainer

CrossFit je dle mého názoru úžasný nejen proto, že díky němu poznáte lidi z celého světa a stanete se součástí báječné komunity lidí.

Moje CrossFitová kariéra začala, když jsem v roce 2013 přišla studovat do Prahy. Pamatuji si ten moment, když jsem přišla do gymu poprvé a viděla jsem, jak tam lidi dělají (dobrovolně) angličáky a kape z nich pot, tak jsem si řekla, že tohle já nikdy dělat nebudu. Pak jsem ale přišla na zkušební lekci, kterou mi Zuzka doporučila. Tehdy jsem se přihlásila na jeden měsíc lekcí, ale to bylo maximum, co jsem chtěla v té době „odtrpět“. Přešel první měsíc a já si zaplatila další měsíc, a tak to vlastně jde až doteď.

V roce 2015 jsem se začala soustředit více na vzpíraní a v roce 2017 jsem se poprvé kvalifikovala na Mistrovství České republiky ve vzpírání, kde jsem se umístila na 4.místě (v kategorii do 23 let). Od té doby se pravidelně zúčastňuji vzpěračských závodů v České republice. Mé první trenérské zkušenosti pochází z gymu CrossFit Committed, kde jsem začala působit jako Asistentka trenérů. Na konci roku 2019 jsem se zúčastnila kurzu CrossFit Level 1, který jsem úspěšně dokončila a nyní jsem certifikovaný CrossFit trenér. Mimo jiné jsem se zúčastnila i dalších seminářů v Praze fyzioterapie a výživa. 

CrossFit je dle mého názoru úžasný nejen proto, že díky němu poznáte lidi z celého světa a stanete se součástí báječné komunity lidí, ale taky můžete jít do téměř jakéhokoliv města na světě a navštívit jiné CrossFitové tělocvičny, kde si můžete zacvičit a setkat se s mistními lidmi, kteří mají stejnou závislost pro sport. Moje vášeň k cvičení roste každým dnem a CrossFit jednoznačně změnil můj styl myšlení a v podstatě i celý můj život. 

crossfitsouth-0025
crossfitsouth-0107

Filip Červenka

CrossFit Level 1 Trainer

Není to jen způsob, jak získat formu, ale je to životní styl!

Můj sportovní život se obrátil vzhůru nohama v létě 2017, kdy jsem narazil na stream z tehdejšího ročníků CrossFit Games. Nechápal jsem, jak je možné kombinovat běh se zvedáním těžkých vah, chůzí po rukou a řadou dalších pohybů v jednu chvíli. Byl jsem naprosto uchvácen a tito atleti pro mě byli superhrdinové. Od tohoto momentu jsem věděl, že tohle chci přesně dělat. Budovat ze sebe vlastního superhrdinu.

Od útlého věku jsem byl velmi soutěživý, ve škole mě bavily opičí dráhy, gymnastika, věnoval jsem se volejbalu a golfu, později i na vyšší úrovni. Po řadě komplikací a zranění jsem s těmito sporty přestal a během studií na univerzitě jsem se věnoval už pouze silovému cvičení a fitness. Na cvičení v běžných fitness centrech jsem však neustále něco postrádal...

Proč CrossFit? Protože to není jen způsob, jak získat formu, ale je to životní styl! Kromě skvělé figury a kondice, na CrossFitu potkáš jedny z nejlepších přátel v životě! Miluju koučování právě proto, že můžu být součásti toho všeho. Lidé, kteří se vám doslova mění před očima, jsou rychlejší, silnější, zdravější a šťastnější, považuji za ultimátní satisfakci. A právě proto věřím v CrossFit!

Nejen jim změnil CrossFit život.

instagram-image
instagram-image
instagram-image
instagram-image
První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma

KDO JSME

CrossFit 14000 South vás přivítá profesionálním přístupem a rodinnou atmosférou. Na našich 250 m2 tréninkové plochy se můžete zapojit do široké škály lekcí: CrossFit, vzpírání, gymnastika, mobilita, individuální tréninkové plány, cvičení pro maminky po porodu či CrossFit Kids. Poradíme vám s výživou a zlepšením vašeho životního stylu. 

SOCIAL

AFFILIATE

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

NÁŠ GYM

Pod Višňovkou 1663/19
Praha 4, 140 00

Zastávka MHD Nemocnice Krč
Parkování u gymu zdarma

Tel.: +420 724 862 977
Email: info@cfsouth.cz

Copyright 2021. All rights reserved.