Co ti nabízíme?

VYBER SI PLÁN, KTERÝ TI VYHOVUJE NEJVÍCE

Skupinový Trénink

Varianty: 13 lekcí / Unlimited

Naše vlajková loď. Silový a kondiční trénink, rozcvička i strečink. To vše za 60 minut pod dohledem profesionálního trenéra. Vyžadujeme základní znalost cviků a zkušenost s CrossFit tréninkem.

Light Trénink

9 lekcí

Trénink nejen pro začátečníky zaměřený na získání fyzické kondice a síly, bez nutnosti předchozích zkušeností. Trvá 45 minut a je v malé skupině do 8 lidí, kde tě trenér naučí správnou techniku cviků.

Individuální Trénink

Varianty: 1 lekce / 5 lekcí

Vhodný před nástupem do skupinového tréninku, k osvojení pohybových mechanismů CrossFitu. Máš-li speciální požadavky, rádi ti připravíme i individuální tréninkový plán. 

Fit Mámy

Kurz cvičení pro maminky po porodu zaměřený na zpevnění středu těla a zmenšení diastázy. Hlídání a zázemí pro děti po dobu konání kurzu zajištěné.

Kids

CrossFit přizpůsobený dětem ve věku
6-14 let s důrazem na osvojení si správných pohybových vzorů potřebných pro sport i pro život. Vše zábavnou formou her a soutěží. 

Drop-In

Cestuješ zrovna mimo tvůj domovský gym? Nevynech cvičení a přijď k nám na návštěvu. 

Pro Firmy

Máte zájem o pravidelné skupinové cvičení ve firmě nebo o jednorázový teambuilding? Kontaktujte nás a my vám připravíme nabídku dle vašich požadavků.

office

Rent-a-Space

Líbí se vám náš prostor a rádi byste si ho pronajali na natáčení nebo focení? Kontaktujte nás pro více informací.

instagram-image
instagram-image
instagram-image
První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma

KDO JSME

CrossFit 14000 South vás přivítá profesionálním přístupem a rodinnou atmosférou. Na našich 250 m2 tréninkové plochy se můžete zapojit do široké škály lekcí: CrossFit, vzpírání, gymnastika, mobilita, individuální tréninkové plány, cvičení pro maminky po porodu či CrossFit Kids. Poradíme vám s výživou a zlepšením vašeho životního stylu. 

SOCIAL

AFFILIATE

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

NÁŠ GYM

Pod Višňovkou 1663/19
Praha 4, 140 00

Zastávka MHD Nemocnice Krč
Parkování u gymu zdarma

Tel.: +420 606 469 904
Email: info@cfsouth.cz

Copyright 2021. All rights reserved.