Staň se členem

JAK ZAČÍT? JEDNODUŠE VE TŘECH KROCÍCH

1. krok

Pokud jsi tak ještě neudělal, zajdi se podívat na naši nabídku a vyber si to co ti nejvíce vyhovuje a hlavně co si myslíš, že tě bude nejvíce bavit. 

2. krok

Vyplň pár informací o sobě do formuláře níže a odešli. My tě kontaktujeme s více detaily a domluvíme se s tebou, kdy budeš moci dorazit na první trénink.

Neboj, tvůj e-mail ani telefonní číslo nezneužijeme a nebudeme ti posílat žádný spam.

3. krok

První lekce je na nás. Nemusíš nic platit. Zjistíš jak se ti CrossFit líbí a podle toho se rozhodneš jestli budeš chtít pokračovat dál. Nezávazně.

  instagram-image
  instagram-image
  První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma

  KDO JSME

  CrossFit 14000 South vás přivítá profesionálním přístupem a rodinnou atmosférou. Na našich 250 m2 tréninkové plochy se můžete zapojit do široké škály lekcí: CrossFit, vzpírání, gymnastika, mobilita, individuální tréninkové plány, cvičení pro maminky po porodu či CrossFit Kids. Poradíme vám s výživou a zlepšením vašeho životního stylu. 

  SOCIAL

  AFFILIATE

  CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

  NÁŠ GYM

  Pod Višňovkou 1663/19
  Praha 4, 140 00

  Zastávka MHD Nemocnice Krč
  Parkování u gymu zdarma

  Tel.: +420 606 469 904
  Email: info@cfsouth.cz

  Copyright 2021. All rights reserved.