fbpx

Pravidla členství

týkající se nákupu, administrace a fungování:

1. Všechny typy měsíčních členství se po 30 dnech automaticky obnovují. Fungují stejně jako např. předplatné Netflixu. V případě, že si přejete automatické obnovení z jakéhokoliv důvodu zrušit (tím se zruší i daný typ členství na konci cyklu), prosím napište na info@cfsouth.cz.

2. Pokud si přejete změnit typ svého měsíčního členství (např. z 9 na 13 lekcí měsíčně), je potřeba napsat na info@cfsouth.cz požadavek na zrušení stávajícího typu členství. Nový typ členství si mezitím můžete zakoupit v aplikaci StreamFit.

3. Dlouhodobé typy členství (3 měsíce, 6 měsíců, 1 rok) se automaticky neobnovují.

4. Všechny typy členství je možné pozastavit z důvodu zranění, nemoci nebo dovolené. Minimální doba pozastavení je 10 dní. Pozastavení prosím nahlašte nejpozději v den začátku události na email info@cfsouth.cz. Zpětně nám bohužel systém neumožňuje tyto záležitosti vyřídit. Pauza začíná běžet následující den v 0:00, ode dne nahlášení.

5. Pokud se vám nepodaří vyčerpat všechny dostupné vstupy z vašeho členství v daném časovém období, tyto lekce propadají a není možné je přenášet do dalšího období nebo zpětně vracet.

6. Všechny záležitosti spojené s administrativou členství a platbami, lze vyřešit pouze prostřednictvím emailu info@cfsouth.cz. Jedině tak zajistíme, aby potřebné informace byly vždy archivované a dohledatelné.

7. Administrativní žádosti se prosím nesnažte řešit prostřednictvím soukromých komunikací typu Messenger, WhatsApp, Instagram, apod.

8. Úhradu žádného typu členství není možné vracet. Stejně tak není možná finanční kompenzace či částečné vrácení peněžité úhrady v případě nevyčerpání vstupů.

owner_doli
04-03-23_gym_portraits_web-22
04-03-23_gym_portraits_web-4
04-03-23_gym_portraits_web-26

Děkujeme, že jste s námi přátelé.

Jedna appka pro všechno

mobil_left3
mobil_right33

Stream Fitness App

• Přihlašte se na lekci kdekoliv, kdykoliv
• Mějte přehled o jednotlivých lekcí
• Podrobný rozpis denního workoutu

Mějte přehled

• Sledujte své statistiky
• Zapisujte si své skóre
• Podpořte své přátele

Stáhnout na AppStore · Google Play

Ještě nemáš UNLIMITED?

Nenech se omezovat ve svém tréninku. Přestaň se strachovat kolik lekcí ti ještě zbývá a začni si užívat výhody neomezeného členství, včetně osobní přístupové karty a zvýhodněných cen doplňkových služeb.

První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma První Lekce zdarma